Jdi na obsah
Jdi na menu
PROBÍHÁ 32.ROČNÍK
Úvod
»
2.liga 32.ročník
»
Zápasy 1.-15.kolo
Zápasy 1.-15.kolo
1.kolo 4
.3.
2023
1.FC Pokémoní tým
1:2
Cerro Porteno
Kobylí Kobylnice
0:1
Kopalkov IBK
Rýchla Rota
1:5
AC Válcovny Mimoň
Atlanta United FC B
2:0
HC ZUBR PŘEROV
FC St.Maarten
2:0
AeroPuerto Margharita
Jaguares de C.A.Independiente
4:1
CF Princesa do Solimoes
FC Sázavan United
4:1
FC Black Lausser
CdF Colo Colo Santiago
2:4
Nikolcice Punkers
2.kolo 6
.3.
2023
Cerro Porteno
2:0
Kobylí Kobylnice
AC Válcovny Mimoň
3:1
1.FC Pokémoní tým
Kopalkov IBK
1:2p
Atlanta United FC B
AeroPuerto Margharita
1:3
Rýchla Rota
HC ZUBR PŘEROV
3:2p
Jaguares de C.A.Independiente
FC Black Lausser
1:0p
FC St.Maarten
CF Princesa do Solimoes
3:1
CdF Colo Colo Santiago
Nikolcice Punkers
1:6
FC Sázavan United
3.kolo 8
.3.
2023
AC Válcovny Mimoň
0:5
Cerro Porteno
Atlanta United FC B
3:2p
Kobylí Kobylnice
1.FC Pokémoní tým
2:1
AeroPuerto Margharita
Jaguares de C.A.Independiente
0:1
Kopalkov IBK
Rýchla Rota
5:3
FC Black Lausser
CdF Colo Colo Santiago
1:0
HC ZUBR PŘEROV
FC St.Maarten
3:2
Nikolcice Punkers
FC Sázavan United
5:0
CF Princesa do Solimoes
4.kolo 11
.3.
2023
Cerro Porteno
3:0
Atlanta United FC B
AeroPuerto Margharita
0:5
AC Válcovny Mimoň
Kobylí Kobylnice
1:2p
Jaguares de C.A.Independiente
FC Black Lausser
3:1
1.FC Pokémoní tým
Kopalkov IBK
3:0
CdF Colo Colo Santiago
Nikolcice Punkers
3:0k.
Rýchla Rota
HC ZUBR PŘEROV
0:1
FC Sázavan United
CF Princesa do Solimoes
3:1
FC St.Maarten
5.kolo 13
.3.
2023
AeroPuerto Margharita
1:2
Cerro Porteno
Jaguares de C.A.Independiente
0:4
Atlanta United FC B
AC Válcovny Mimoň
4:0
FC Black Lausser
CdF Colo Colo Santiago
0:1
Kobylí Kobylnice
1.FC Pokémoní tým
2:3p
Nikolcice Punkers
FC Sázavan United
3:1
Kopalkov IBK
Rýchla Rota
2:1
CF Princesa do Solimoes
FC St.Maarten
0:1p
HC ZUBR PŘEROV
6.kolo 15
.3.
2023
Cerro Porteno
3:0
Jaguares de C.A.Independiente
FC Black Lausser
1:0
AeroPuerto Margharita
Atlanta United FC B
3:1
CdF Colo Colo Santiago
Nikolcice Punkers
2:6
AC Válcovny Mimoň
Kobylí Kobylnice
0:1
FC Sázavan United
CF Princesa do Solimoes
1:2p
1.FC Pokémoní tým
Kopalkov IBK
3:1
FC St.Maarten
HC ZUBR PŘEROV
2:1
Rýchla Rota
7.kolo 18
.3.
2023
FC Black Lausser
0:2
Cerro Porteno
CdF Colo Colo Santiago
3:0
Jaguares de C.A.Independiente
AeroPuerto Margharita
1:2p
Nikolcice Punkers
FC Sázavan United
1:4
Atlanta United FC B
AC Válcovny Mimoň
2:0
CF Princesa do Solimoes
FC St.Maarten
1:6
Kobylí Kobylnice
1.FC Pokémoní tým
2:1
HC ZUBR PŘEROV
Rýchla Rota
2:3p
Kopalkov IBK
8.kolo 20
.3.
2023
Cerro Porteno
1:0
CdF Colo Colo Santiago
Nikolcice Punkers
1:0
FC Black Lausser
Jaguares de C.A.Independiente
1:4
FC Sázavan United
CF Princesa do Solimoes
3:0
AeroPuerto Margharita
Atlanta United FC B
2:0
FC St.Maarten
HC ZUBR PŘEROV
0:5
AC Válcovny Mimoň
Kobylí Kobylnice
3:1
Rýchla Rota
Kopalkov IBK
1:2
1.FC Pokémoní tým
9.kolo 22
.3.
2023
Nikolcice Punkers
0:5
Cerro Porteno
FC Sázavan United
2:0
CdF Colo Colo Santiago
FC Black Lausser
3:1
CF Princesa do Solimoes
FC St.Maarten
1:0p
Jaguares de C.A.Independiente
AeroPuerto Margharita
0:1p
HC ZUBR PŘEROV
Rýchla Rota
3:2p
Atlanta United FC B
AC Válcovny Mimoň
5:2
Kopalkov IBK
1.FC Pokémoní tým
1:3
Kobylí Kobylnice
10.kolo 25
.3.
2024
Cerro Porteno
5:0
FC Sázavan United
CF Princesa do Solimoes
1:2p
Nikolcice Punkers
CdF Colo Colo Santiago
5:0
FC St.Maarten
HC ZUBR PŘEROV
0:2
FC Black Lausser
Jaguares de C.A.Independiente
1:0
Rýchla Rota
Kopalkov IBK
2:1
AeroPuerto Margharita
Atlanta United FC B
2:1
1.FC Pokémoní tým
Kobylí Kobylnice
2:10
AC Válcovny Mimoň
11.kolo 27
.3.
2024
CF Princesa do Solimoes
2:0
Cerro Porteno
FC St.Maarten
1:3
FC Sázavan United
Nikolcice Punkers
2:1
HC ZUBR PŘEROV
Rýchla Rota
1:3
CdF Colo Colo Santiago
FC Black Lausser
4:2
Kopalkov IBK
1.FC Pokémoní tým
2:1
Jaguares de C.A.Independiente
e
AeroPuerto Margharita
0:4
Kobylí Kobylnice
AC Válcovny Mimoň
7:6
Atlanta United FC B
12.kolo 29
.3.
2024
Cerro Porteno
:
FC St.Maarten
HC ZUBR PŘEROV
:
CF Princesa do Solimoes
FC Sázavan United
:
Rýchla Rota
Kopalkov IBK
:
Nikolcice Punkers
CdF Colo Colo Santiago
:
1.FC Pokémoní tým
Kobylí Kobylnice
:
FC Black Lausser
Jaguares de C.A.Independiente
:
AC Válcovny Mimoň
Atlanta United FC B
:
AeroPuerto Margharita
13.kolo 1
.4.
2024
HC ZUBR PŘEROV
:
Cerro Porteno
Rýchla Rota
:
FC St.Maarten
CF Princesa do Solimoes
:
Kopalkov IBK
1.FC Pokémoní tým
:
FC Sázavan United
Nikolcice Punkers
:
Kobylí Kobylnice
AC Válcovny Mimoň
:
CdF Colo Colo Santiago
FC Black Lausser
:
Atlanta United FC B
AeroPuerto Margharita
:
Jaguares de C.A.Independiente
14.kolo 3
.4.
2024
Cerro Porteno
:
Rýchla Rota
Kopalkov IBK
:
HC ZUBR PŘEROV
FC St.Maarten
:
1.FC Pokémoní tým
Kobylí Kobylnice
:
CF Princesa do Solimoes
FC Sázavan United
:
AC Válcovny Mimoň
Atlanta United FC B
:
Nikolcice Punkers
CdF Colo Colo Santiago
:
AeroPuerto Margharita
Jaguares de C.A.Independiente
:
FC Black Lausser
15.kolo 5
.4.
2024
1.FC Pokémoní tým
:
Rýchla Rota
Kopalkov IBK
:
Cerro Porteno
HC ZUBR PŘEROV
:
Kobylí Kobylnice
AC Válcovny Mimoň
:
FC St.Maarten
CF Princesa do Solimoes
:
Atlanta United FC B
AeroPuerto Margharita
:
FC Sázavan United
Nikolcice Punkers
:
Jaguares de C.A.Independiente
FC Black Lausser
:
CdF Colo Colo Santiago
Menu
Úvod
Pravidla a odměny
Pravidla
Administrace
Registrace
Odměny a pokuty
Harmonogram turnaje
Přihlášené týmy 32.ročník
1.liga 32.ročník
Tabulka
Zápasy 1.-15.kolo
Zápasy 16.-30.kolo
2.liga 32.ročník
Tabulka
Zápasy 1.-15.kolo
Zápasy 16.-30.kolo
3.liga 32.ročník
Tabulka
Zápasy 1.-15.kolo
Zápasy 16.-30.kolo
Černá listina
Síň slávy
Oblíbené odkazy
Brejk on-line football manažer
Vyhledávání
Archiv
Kalendář
<<
březen / 2024
>>
Statistiky
Online:
1
Celkem:
17059
Měsíc:
526
Den:
9